Voor Zand en Grindhandel Van Ouwerkerk BV te Middelburg hebben wij in 2018 het hydraulisch systeem t.b.v. de van vrachtschip naar hopperdredger omgebouwde TSHD "Middelbrug" geleverd; zie https://www.dt-hydraulics.nl/projecten-hydrauliek/hydraulisch-systeem-tshd-middelburg/
Recent heeft Van Ouwerkerk BV opnieuw een vrachtschip aangekocht met het doel deze om te bouwen naar een baggerschip voor zandwinning op de Noordzee. Ook voor dit project heeft zij DT Hydraulics de opdracht gegund voor het complete hydraulische systeem. Onze levering omvat ook hier weer de engineering van het systeem, levering van de powerpack en alle overige hydraulische componenten, levering en montage van leidingwerk en slangen & het in bedrijf stellen van het systeem.
Wij danken Van Ouwerkerk BV opnieuw voor het gestelde vertrouwen en zien uit naar een voortzetting van de prettige samenwerking!
Bekend met de markt en in staat snel te schakelen.
Meer dan 30 jaar ervaring in hydraulische aandrijvingen, besturingssystemen en projectmanagement
3D engineering (o.a. manifolds, powerpacks) en nauwe samenwerking met bedrijven in diverse disciplines